Įvertiname jūsų mišką per tris dienas Įvertinti

 Perkame mišką 8 698 55 325/ Parduodame medieną 8 612 03 489 info@dzukijosmediena.lt

Kaip gauti didžiausią miško kainą?

Jei skaitote šį straipsnį greičiausiai norite brangiai parduoti savo mišką. Galime jus nudžiuginti, kad atsivertėte tą tinklapį, kurio jums reikia. Mūsų įmonė gali pasiūlyti didžiausią miško kainą už jūsų turimą miško valdą.

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba mūsų svetainėje užpildykite esančią formą ir mes per tris dienas įvertinsime jūsų miško valdą. Mes suprantame, kad jūs norėtumėte sužinoti kuo greičiau, tačiau mes dirbame kruopščiai ir atsakingai, o tai šiek tiek užtrunka. Kiekvieną gautą užklausą analizuoja ir įvertina specialistas, todėl galime garantuoti, kad jums bus suteiktos kokybiškos paslaugos.

Kaip apskaičiuojama miško kaina?

Daugeliui klientų vienas iš svarbiausių klausimų kaip apskaičiuojama miško kaina? Ar gali miško kainą paskaičiuoti pats miško savininkas? Iš karto galime atsakyti, kad apytikriai miško kainą gali paskaičiuoti ir miško valdos savininkas. Taip pat internete yra skaičiuoklių, į kurias suvedus reikiamus duomenis sužinosite miško kainą. Tačiau tikslią kainą gali įvardinti tik patyręs specialistas.

Visų pirma todėl, kad skaičiuojat miško kainą turi būti įvertinti įvairūs kriterijai. Dažnai miško savininkas ir pats pamiršta įvertinti svarbius veiksnius. Kai kurie miško savininkai linkę pervertinti savo turimos miško valdos vertę. Manoma, kad jei miškas yra gražioje vietovėje jo kaina bus didesnė. Iš dalies toks miško savininkas yra teisus. Tačiau tik tuo atveju jei miškas bus parduodamas turizmo veiklos vystymui.  Jei parduodate tik miške esančią medieną (mišką parduodate išsikirtimui) tuomet tikrai nesvarbu kokioje vietovėje yra jūsų miškas. Tokiu atveju svarbu kokios kokybės mediena bus gaunama išskirtus mišką. Miško sklypo vertė skaičiuojama remiantis Lietuvos valstybės patvirtinta žemės vertinimo metodika. Tuo tarpu vertinant patį mišką atsižvelgiama į tokius kriterijus kaip medžių rūšis, amžius, skersmuo.

Kodėl verta kreiptis į mūsų įmonę?

  • Nes mūsų įmonė ketverius metus iš eilės buvo pripažinta vieną stipriausių Lietuvoje.
  • Įmonėje dirbantys specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją, tad galite būti tikri, kad suteiksime kokybiškas paslaugas. Taip pat galime garantuoti, kad tiksliai apskaičiuosime jūsų miško kainą.
  • Galime pasiūlyti aukščiausią rinkos kainą už jūsų mišką ir patogius atsiskaitymo būdus.
  • Mes gerbiame savo klientus, tad dedame visas pastangas, kad įvykdytume visus įsipareigojimus per sutartą laiką.
  • Didžioji dalis mūsų klientų rekomenduoja mus savo draugams, kaip patikimą ir atsakingą įmonę. Tai mus didžiausias įvertinimas!

Tad neparduokite miško nepasitarę su mumis!

Lietuvos miško savininkų asociacija